Mobdro

2.1.21 Freemium

4.1

141

Filmler, TV şovları, spor ve çok daha fazlasını izleyin

36.6M

Bu uygulamayı oyla

Mobdro, Android üzerindeki filmleri, TV şovlarını, belgeselleri, spor programlarını ve diğer içeriği indirmeden izlemeniz için geliştirilmiş bir uygulamadır. Ancak, bir çok benzer uygulamadan farklı şekilde çalışır. Sebebi ise Mobdro ile izlemek istediğiniz bölüm ya da filmleri seçmezsiniz; onun yerine, bir kanalı seçersiniz.

Çevrim içi film ve dizi izlemek için mevcut olan bir çok uygulamada, belirli bir bölümü ya da izlemek istediğiniz filmi istediğiniz an seçebilirsiniz. Mobdro ile bu şekilde değildir. Onun yerine, durmaksızın dizi bölümlerini ve filmleri gösteren devasa bir kanal listesine sahip olursunuz.

TV şovlarının ve film kanallarının yanı sıra, Mobdro ayrıca spor etkinliklerini ve geleneksel TV kanallarını da sunar. Hayvanların canlı videoları ya da video oyunları oynayan insanların garip videolarına erişim sağlayabilirsiniz.

Mobdro çevrim içi içerik izlemek için mevcut olan bir çok uygulamaya ilgi çekici bir alternatiftir, özellikle sizi şaşırtma payından dolayı. Korku filmi modunda mısınız? Tamam, fakat izlemeye başlayana kadar hangisi olduğuna karar veremiyorsunuz. Artık neredeyse normal bir TV kanalına göz atmak kadar basit.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X